Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Чернігів
ТНМК іде на контакт
18 вересня 2020

ТНМК іде на контакт

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 333 грн

Літній Театр
м. Чернігів, вул. Шевченка, 59

Про подію

Танок іде на Контакт

18 вересня ТНМК зіграє концерт в Літньому Театрі в Чернігові, представивши нове шоу "Танок іде на Контакт" - пісні з усіх альбомів та прем'єри нових треків.

Після успішного вертикального концерту в київському готелі "Братислава" Танок на майдані Конґо збирається проїхати країною, щоби зіграти нову програму в сидячих залах, з дотриманням усіх актуальних санітарних норм.   

"Ми так скучили за концертами, за контактом з публікою, що зігравши "вертикалочку", задумалися й про "горизонталки". Наразі можливі сидячі концерти з шахматним розташуванням глядачів? Ок, ми до цього готові", - Олег "Фагот" Михайлюта.  

"Організувати за пару тижнів концерт - це, чесно кажучи, була авантюра. Але вона вдалася, тому ми вирішили вирушити й до інших міст. Шкода, що тільки в Києві є умови для вертикального концерту, та в нас є кілька спеціальних програм - краще сидіти на концерті, ніж лежати на дивані", - Олександр "Фоззі" Сидоренко. 

ТНМК під час карантину підготували нову програму "Танок іде на контакт", в якій буде представлено найкраще з усіх альбомів в гурту, в тому числі - пісні з нового альбому, над яким гурт зараз працює.

Пандемія коронавірусу досі не випускає людство зі своїх гарячих лап, але ми вже не можемо ховатися по домівках й жити порізно. Людина - суспільна тварина, нам конче необхідно відчувати одне одного. І є спосіб, як це зробити безпечно.

 

Попереднє замовлення