Категорії Інформація
Каси Додати подію
Театр тiней Teulis
16 грудня 2023

Театр тiней Teulis

Ціна: 200-450 грн

Чернігівський міський Палац культури
м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 23
Купити квиток
200-450 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Театр тiней Teulis"

Тривалість події — 75 хвилин.
16 груд., субота

Про подію

Шоу для всієї родини!

Емоції для перемоги!

Театр підкорив і здивував багато світових столиць.

Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

Cамий незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней Teulis представить легендарне шоу «Твоя тінь»!

У 2014 році театром був створений резонансний номер «Крик душі», у 2022 році цей номер отримав нове прочитання і ми сподіваємося, що глядач гідно оцінить цю роботу.

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце ...

За останні 9 років Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Подаруй собі настрій та фантастичні емоції!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код